IZVĒLNE
PREČU GROZS

CO2 gaisa kvalitātes sensors - AIRVALENT Gold Greenness

CO2 gaisa kvalitātes sensors - AIRVALENT Gold Greenness
CO2 gaisa kvalitātes sensors - AIRVALENT Gold Greenness
CO2 gaisa kvalitātes sensors - AIRVALENT Gold Greenness
CO2 gaisa kvalitātes sensors - AIRVALENT Gold Greenness
CO2 gaisa kvalitātes sensors - AIRVALENT Gold Greenness
CO2 gaisa kvalitātes sensors - AIRVALENT Gold Greenness
CO2 gaisa kvalitātes sensors - AIRVALENT Gold Greenness
Cena ar PVN: 
175.00€
Bez PVN: 144.63€
 • Pieejamība: 1 nedēļas laikā
 • Preces kods: Greenness
 • Svars: 50.00g
 • Izmēri: 50.00mm x 50.00mm x 13.00mm

Uzraugiet CO₂, mitruma un temperatūras līmeni mājās vai darbavietā


Visprecīzākie CO₂ mērījumi

AIRVALENT izmanto nedispersīvo infrasarkano sensoru (jeb NDIR) - fotoakustisko tehnoloģiju, kas nodrošina visprecīzākos un drošākos CO₂ mērījumus.

Videi draudzīgs risinājums

AIRVALENT uzlādē, izmantojot C tipa USB kabeli. Akumulatora darbības laiks ir līdz 31 dienai. Pilnas uzlādes laiks ir līdz 1 h.

Izturīga ierīce

AIRVALENT ir sertificēts ar IP40. Monitoram ir izmantots augstas kvalitātes anodēts alumīnijs un izturīgs rūdīts stikls, kas pasargā ierīci no triecieniem un skrāpējumiem.

Ikdienas mērījumi rokas stiepiena attālumā

AIRVALENT lietotne vienmēr atgādinās par augstu CO₂ līmeni, nosūtot draudzīgu atgādinājumu. Dati ierīcē tiek saglabāti līdz pat 2 gadiem, kas ļauj sekot līdzi gaisa kvalitātes uzlabojumiem. Bluetooth uztveršanas rādiuss ir 10 m.

Jūsu datu drošība

Datu šifrēšana garantē drošu tālruņa un monitora AIRVALENT savienošanu, saglabājot datus tikai tālrunī.


Gaisa kvalitāte, CO₂ mērījumi:

CO₂ precīzi mērījumi telpā ir ļoti svarīgi. AIRVALENT gaisa kvalitātes monitors var atjaunināt gaisa kvalitātes un CO₂ datus telpā pat ik pēc dažām sekundēm. Tas viss ir atkarīgs no intervāla, ko izvēlaties datu atjaunināšanai tālruņa lietotnē. Palielinātais CO₂ (oglekļa dioksīda) daudzums, ko mēs ikdienā ieelpojam, būtiski ietekmē gaisa kvalitāti telpā, un, ja tā netiek laikus izvēdināta, lai ieplūstu papildu skābeklis, paaugstinās mūsu pašsajūta, enerģijas līmenis un mikrobu un vīrusu izplatīšanās risks. Mēs bieži esam iegrimuši ikdienas dzīvē un pat nenojaušam, kāds ir gaiss telpā, tāpēc AIRVALENT ir izstrādāts tā, lai pastāvīgi atgādinātu jums par nepieciešamību izvēdināt telpu, tiklīdz tas ir nepieciešams, un nodrošinātu precīzus gaisa kvalitātes mērījumus, kad un kur vien tas ir nepieciešams.

AIRVALENT var veikt šādus mērījumus: CO2 LĪMENIS

Zem 1000 ppm - optimālais CO2 līmenis telpās. Efektīva lēmumu pieņemšanas veiktspēja

1000 līdz 1500 ppm - Samazinātas kognitīvās spējas, miegainība. Palielinās slimību pārnešanas iespējamība pa gaisu.

1500 līdz 2000 ppm - diskomforts, sūdzības par sliktu gaisu. Ievērojami palielinās risks pārnest ar gaisu pārnēsājamas slimības.

virs 2000 ppm - galvassāpes, vājas kognitīvās spējas, uzmanības zudums. Var palielināties sirdsdarbība un rasties neliela slikta dūša.


Mitruma mērījumi:

Mitruma līmenis telpā. Bieži sastopama problēma, ar ko saskaramies telpās, kurās uzturamies ikdienā, ir mitrums - vai nu tā ir par maz, vai par daudz, protams, ideālā gadījumā tas ir līdzsvarā. AIRVALENT mēra arī mitruma līmeni telpā, pastāvīgi atjauninot datus. Pateicoties tam, Jūs varēsiet secināt, kā papildus regulārai ventilācijai varat uzlabot gaisa kvalitāti, kontrolējot mitruma līmeni telpā, piemēram, izmantojot ēterisko eļļu difuzoru vai, gluži pretēji, gaisa susinātāju. AIRVALENT palīdzēs jums izdarīt secinājumus, un jūs vienmēr būsiet lietas kursā.

RELATĪVAIS MITRUMS

Optimālais mitrums telpās: 30 - 70%


Temperatūras mērījumi:

Protams, AIRVALENT ierīce nav tikai gaisa temperatūras indikators. Precīzs gaisa temperatūras mērījums elegantā ierīcē ar daudzām papildierīcēm gaisa kvalitātes noteikšanai vienmēr ir laba ideja jebkurai telpai. AIRVALENT - jūsu jaunais palīgs labsajūtas un dzīves kvalitātes uzlabošanā!

TEMPERATŪRA (°C ) Optimālā temperatūra telpās ziemā: no +18 līdz +22 °C; vasarā: no +20 līdz +25 °C


Atkarībā no iestatītajiem mērījumu intervāliem AIRVALENT monitora akumulatora darbības laiks starp uzlādes reizēm ir šāds:

Mērījumu intervāls Akumulatora darbības laiks
1 min 5 dienas
2 min 10 dienas
5 min 18 dienas
10 min 22 dienas
15 min 31 diena

TEHNISKIE DATI:

 • Mēra CO2, temperatūru un mitrumu
 • NDIR sensors
 • Lādējama baterija
 • Alumīnija korpuss
 • Personalizējams dizains
 • Android un iOS aplikācija
 • Bluetooth: BLE 5.2 
 • Izmērs: 50x50x13 mm
 • Svars: 50 g 

LIETOTĀJA ROKASGRĀMATA


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
Slikts Labs
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.