IZVĒLNE
PREČU GROZS

REQNET aksesuāri

reQnet: Kanāla tipa priekšsildītājs (0.5kW) / Filtru kaste reQnet: Kanāla tipa priekšsildītājs (0.5kW) / Filtru kaste
JAUNUMS
Pieejamība: 2-3 nedēļu laikā
iZZi SF200 – Kanāla tipa priekšsildītājs (0.5kW) / Filtru kaste iZZi kanāla tipa kārba ir priekšsildītāja un dubulto filtru apvienojums, kas paredzēts uzstādīšanai iZZi rekuperācijas iekārtām. Elektriskais 500W priekšsildītājs atbalsta iZZi rekuperatora pretaizsalšanas darbību, savukārt dublējo..
Cena ar PVN: 401.72€
Bez PVN: 332.00€
Pieejamība: 2-3 nedēļu laikā
ReQnet CO2 / Hidro modulis mēra oglekļa dioksīda koncentrācijas līmeni un mitrumu ēkā. Tas ļauj automātiski darbināt iekārtu, pamatojoties uz gaisa kvalitāti mājoklī. Paredzēts pašmontāžai vadības paneļa iekšpusē. Kāpēc jums jākontrolē ventilācija? Ventilācijas galvenais uzdevums ir uzturēt pē..
Cena ar PVN: 443.01€
Bez PVN: 366.12€
Pieejamība: 2-3 nedēļu laikā
ReQnet pastāvīgas plūsmas modulis ļauj automātiski līdzsvarot pieplūdes un nosūces gaisa plūsmas. Paredzēts pašmontāžai vadības paneļa iekšpusē. Modulis ļauj automātiski sabalansēt ventilācijas sistēmu rekuperatora darbības laikā, pielāgojot ventilatoru darbību pašreizējai pretestībai, kas atroda..
Cena ar PVN: 234.01€
Bez PVN: 193.40€
Pieejamība: 2-3 nedēļu laikā
Īpašs kanāla tipa temperatūras sensors, kas nepieciešams gadījumos, kad reQnet iekārta tiek aprīkota ar priekšsildītāju, pēcsildītāju, dzesētāju utt. Komplektā ar 3 m kabeli! Sensora funkcijas: Regulējams mērelementa dziļums Papildu pārsegs no nerūsējošā tērauda ABS korpuss ar si..
Cena ar PVN: 76.52€
Bez PVN: 63.24€
Pieejamība: 2-3 nedēļu laikā
Īpašs ekranizēts 15 m garš signāla kabelis, kas paredzēts displeja savienošanai ar reQnet iekārtu automatizāciju. Vienā pusē tam ir oriģināla kontaktdakša, kas ļauj ērti savienot vadības paneli, savukārt otrā pusē apstrādāti kabeļu gali pievienojumam iekārtai. Produkta īpašības: Oriģināl..
Cena ar PVN: 51.04€
Bez PVN: 42.18€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.