IZVĒLNE
PREČU GROZS

MITRINĀTĀJI

Pieejamība: 1-2 nedēļu laikā
HomEvap Mitrinātājs ir drošs un energoefektīvs gaisa mitrinātājs. Darbības pamatā ir dabisks ūdens iztvaikošanas process. Mitrinātājs ir aprīkots ar Legiosafe® ūdens filtru, kas garantē veselīgu un drošu mitrinātāja darbību. Iekārtā ir iebūvēts papildus gaisa sildītājs, kurš pieslēdzās tikai gadījum..
Cena ar PVN: 1919.86€
Bez PVN: 1586.66€
Pieejamība: 1-2 nedēļu laikā
HomEvap Combi Comfort mitrinātājs darbojās kā pamata dzesētājs. Tajā ir iebūvēts regulators, kas automātiski kontrolē kā mitrumu, tā arī dzesēšanu. Papildu priekšrocība ir tā, ka patiešām karstās dienās ir iespējams iegūt papildu dzesēšanu aktivizējot mitrinātāju! Priekšrocības: Legionella drošs,..
Cena ar PVN: 2607.48€
Bez PVN: 2154.94€
Pieejamība: 1-2 nedēļu laikā
Vai jums nav gaisa apstrādes iekārtas? Tad HomEvap Direct ir ideāli piemērots tieši Jums! Direct sistēma ir aprīkota ar klusu, energoefektīvu ventilatoru, kas ļauj izplatīt atdzesēto un mitro gaisu jūsu dzīves vai darba vidē. Direct sistēma pilda 2 funkcijas: mitrina sauso gaisu ziema..
Cena ar PVN: 3241.18€
Bez PVN: 2678.66€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.