IZVĒLNE
PREČU GROZS

KOMFOVENT aksesuāri

Pieejamība: 1 nedēļas laikā
Panelis ar skārienekrānu gaisa apstrādes iekārtas parametru iestatīšanai un indikācijai. Panelim ir integrēts termometrs un higrometrs iekštelpu klimata kontrolei. Paredzēts iekārtām ar C5 vadības sistēmu. Parametri: Ļoti plāns - tikai 12 mm 3 paneļa stiprināšanas veidi Integrēts termom..
Cena ar PVN: 292.93€
Bez PVN: 242.09€
Pieejamība: 1 nedēļas laikā
Panelis ar skārienekrānu gaisa apstrādes iekārtas parametru iestatīšanai un indikācijai. Panelim ir integrēts termometrs un higrometrs iekštelpu klimata kontrolei. Parametri: Integrēts tīmekļa serveris Moderns dizains Rūpnīcā iepriekš iestatīti parametri Parametru indikācija Visu pa..
Cena ar PVN: 288.21€
Bez PVN: 238.19€
Pieejamība: 1 nedēļas laikā
PIE SIENAS MONTĒJAMS GAISA KVALITĀTES, MITRUMA UN TEMPERATŪRAS SENSORS – DETEKTORS. Gaisa kvalitātes (AQ) ventilācijas intensitātes regulēšanas iespēja ir atkarīga no ārējā sensora signāla. Nodrošina ventilācijas intensitātes korekciju atkarībā no paaugstināta CO2 , mitruma līmeņa utt. Atkarībā n..
Cena ar PVN: 250.97€
Bez PVN: 207.41€
Pieejamība: 1 nedēļas laikā
GAISA KVALITĀTES, MITRUMA UN TEMPERATŪRAS SENSORS, KAS UZSTĀDĪTS KANĀLĀ Gaisa kvalitātes (AQ) ventilācijas intensitātes regulēšanas iespēja ir atkarīga no ārējā sensora signāla. Nodrošina ventilācijas intensitātes korekciju atkarībā no paaugstināta CO2 , mitruma līmeņa utt. Atkarībā no sensora ti..
Cena ar PVN: 306.92€
Bez PVN: 253.65€
Pieejamība: 1 nedēļas laikā
PIE SIENAS MONTĒJAMS SENSORAIS CO2, MITRUMA UN TEMPERATŪRAS SENSORS Gaisa kvalitātes (AQ) ventilācijas intensitātes regulēšanas iespēja ir atkarīga no ārējā sensora signāla. Nodrošina ventilācijas intensitātes korekciju atkarībā no paaugstināta CO2 , mitruma līmeņa utt. Atkarībā no sensora tipa v..
Cena ar PVN: 399.59€
Bez PVN: 330.24€
Pieejamība: 1 nedēļas laikā
CO2, MITRUMA UN TEMPERATŪRAS SENSORS, KAS UZSTĀDĪTS KANĀLĀ Gaisa kvalitātes (AQ) ventilācijas intensitātes regulēšanas iespēja ir atkarīga no ārējā sensora signāla. Nodrošina ventilācijas intensitātes korekciju atkarībā no paaugstināta CO2 , mitruma līmeņa utt. Atkarībā no sensora tipa var iestat..
Cena ar PVN: 399.59€
Bez PVN: 330.24€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.