IZVĒLNE
PREČU GROZS

Atgriešanas noteikumi


Informācija par atteikuma tiesību izmantošanu

Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šī līguma, neminot iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 (četrpadsmit) dienām, sākot no preces saņemšanas dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums mūs ir jāinformē par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma nosūtot atteikuma tiesību veidlapu uz: info@vedinimaju.lv. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, paziņojums par atteikuma tiesību izmantošanu jānosūta pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

SIA ‘’Vēdini Māju” patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja atgriežamās preces neatbilst Distances Līgumā minētajā 6.7.1 punktā.

Atcerieties! Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl, ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei! (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes).


Atteikuma tiesību izmantošanas sekas

Līguma atteikuma gadījumā, atgriežamā prece jānosūta atpakaļ vai jānodod SIA „Vēdini Māju” noliktavā – Rubeņu ceļš 2A, Jelgavā, LV-3002, bez nepamatotas kavēšanās ne vēlāk kā 5 (piecu) darba dienu laikā no dienas, kad Jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šī līguma.

Pircējam ir pienākums atgriezt preci tā oriģinālajā un nesabojātā iepakojumā, kā arī atgriežamā Prece nedrīkst būt lietota. Pēc preces saņemšanas mūsu noliktavā, mēs atgriezīsim Jums naudu par atgriežamo preci, bez nepamatotas kavēšanās, ne vēlāk kā 7 (septiņu) dienu laikā.

Naudu par atgriežamo preci Pārdevējs pārskaita uz Pircēja bankas konta numuru. Piegādes izdevumi un izdevumi, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, Pircējam netiek atmaksāta un preces sūtīšanu atpakaļ Pārdevējam sedz Pircējs.


ATTEIKUMA VEIDLAPA

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.