IZVĒLNE
PREČU GROZS

Apmaksa un Garantija


Apmaksas veids

Iepērkoties www.vedinimaju.lv mēs piedāvājam norēķināties:

  • Ar bankas pārskaitījumu

Pēc pasūtījuma saņemšanas, uz pircēja norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts pasūtījumam atbilstošs rēķins.

Lūgums apmaksāt nosūtīto rēķinu (trīs) darba dienu laikā, pretējā gadījumā Jūsu pasūtījums tiks anulēts un pasūtītās preces ilgāk netiks rezervētas.


Garantija

Visām mehāniskajām iekārtām tiek noteikta ražotāja 2 (divu) gadu garantija. Ja garantijas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces garantijas apkalpošana tiks veikta saskaņā ar preces ražotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem. Garantija ir derīga, ja pircējs var uzrādīt pirkuma apliecinošu dokumentu (pavadzīmi) par iegādāto preci. Garantijas dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums. 

Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot garantijas tiesības, ja Pircējs acīmredzami ir nevērīgi izturējies pret iekārtu tās lietošanas laikā vai iekārta ir tikusi uzstādīta un lietota neievērojot ražotāja instrukcijas norādījumus.

Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas!

Lai pieteiktu garantijas gadījumu, lūdzam rakstīt pieteikumu uz e-pastu: info@vedinimaju.lv, norādot preces iegādes datumu, preces defektu, kā arī pievienojot  preču pavadzīmes kopiju.

Detalizētāk par Preču Garantiju varat lasīt ŠEIT.

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.