IZVĒLNE
PREČU GROZS

REĢISTRĒJIES UN SAŅEM -5% ATLAIDI VISĀM PRECĒM

Apmaksa un Garantija

Apmaksas veids

Pēc pasūtījuma saņemšanas, uz pircēja norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts pasūtījumam atbilstošs rēķins.

Iepērkoties www.vedinimaju.lv mēs piedāvājam norēķināties:

  • Ar bankas pārskaitījumu

Lūgums apmaksāt nosūtīto rēķinu (trīs) darba dienu laikā, pretējā gadījumā Jūsu pasūtījums tiks anulēts un pasūtītās preces ilgāk netiks rezervētas.

Garantija

Visām mehāniskajām iekārtām tiek noteikta ražotāja 2 (divu) gadu garantija. Ja garantijas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces garantijas apkalpošana tiks veikta saskaņā ar preces ražotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem. Garantija ir derīga, ja pircējs var uzrādīt pirkuma apliecinošu dokumentu (pavadzīmi) par iegādāto preci. Garantijas dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums. 

Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot garantijas tiesības, ja Pircējs acīmredzami ir nevērīgi izturējies pret iekārtu tās lietošanas laikā vai iekārta ir tikusi uzstādīta un lietota neievērojot ražotāja instrukcijas norādījumus.

Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas!

Lai pieteiktu garantijas gadījumu, lūdzam rakstīt pieteikumu uz e-pastu: info@vedinimaju.lv, norādot preces iegādes datumu, preces defektu, kā arī pievienojot  preču pavadzīmes kopiju.

Detalizētāk par Preču Garantiju varat lasīt šeit: https://www.ptac.gov.lv/lv/par-precu-garantiju

Distances Līgums

Iepirkšanās kartību interneta tirdzniecības vietnē www.vedinimaju.lv  nosaka LR 2014. gada 20. maijā LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu".

Jūs varat iepazīties ar LR Ministru kabineta noteikumiem Nr. 255: https://likumi.lv/ta/id/266462-noteikumi-par-distances-ligumu

Jūs varat iepazīties ar www.vedinimaju.lv Distances Līguma noteikumiem, tos saglabāt vai izprintēt -
Distances līgums.

Atteikuma tiesības

Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atgriezt iegādāto preci, neminot iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 (četrpadsmit) dienām, sākot no preces saņemšanas dienas. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, paziņojums par atteikuma tiesību izmantošanu jānosūta pirms atteikuma tiesību termiņa beigām. tteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 (četrpadsmit) dienām, sākot no preces saņemšanas dienas.

SIA ‘’Vēdini Māju” patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja atgriežamās preces neatbilst Distances Līgumā minētajā 6.7.1 punktā.

Atcerieties! Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl, ciktāl tas nepiciešams preces pārbaudei! (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes).

Atteikuma tiesību izmantošana

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums mūs ir jāinformē par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma nosūtot atteikuma tiesību veidlapu uz e-pastu: info@vedinimaju.lv. Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā, atgriežamā prece jānosūta atpakaļ vai jānodod SIA „Vēdini Māju” noliktavā - Rubeņu ceļš 2A, Jelgavā, LV - 3002  bez nepamatotas kavēšanās ne vēlāk, kā 5 (piecu) darba dienu laikā no dienas, kad Jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no līguma. Jums ir pienākums atgriezt preci tā oriģinālajā un nesabojātā iepakojumā, kā arī atgriežamā Prece nedrīkst būt lietota.

Pēc preces saņemšanas mūsu noliktavā, mēs atgriezīsim Jums naudu par atgriežamo preci, bez nepamatotas kavēšanās, ne vēlāk kā 7 (septiņu) dienu laikā. Nauda par atgriežamo preci tiks pārskaitīta uz Jūsu norādīto bankas konta numuru. Piegādes izdevumi un izdevumi, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam,  Pircējam netiek atmaksāta un preces sūtīšanu atpakaļ Pārdevējam sedz Pircējs.


Atteikuma tiesību veidlapa

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.