IZVĒLNE
PREČU GROZS

Adiabātiskais Mitrinātājs HEPH

Adiabātiskais Mitrinātājs HEPH
Adiabātiskais Mitrinātājs HEPH
Adiabātiskais Mitrinātājs HEPH
-10 %
Adiabātiskais Mitrinātājs HEPH
Adiabātiskais Mitrinātājs HEPH
Adiabātiskais Mitrinātājs HEPH
Adiabātiskais Mitrinātājs HEPH
Piedāvājums beigsies pēc:
Day
Hour
Min
Sec
Cena ar atlaidi: 
1786.17€
Cena ar PVN: 
1984.63€
Bez PVN: 1476.17€
 • Pieejamība: 1-2 nedēļu laikā
 • Preces kods: HomEvap Humidifier (HEPH)
 • Svars: 5.00kg

 

HomEvap Mitrinātājs HEPH


HomEvap Mitrinātājs ir drošs un energoefektīvs gaisa mitrinātājs. Darbības pamatā ir dabisks ūdens iztvaikošanas process. Mitrinātājs ir aprīkots ar Legiosafe® ūdens filtru, kas garantē veselīgu un drošu mitrinātāja darbību. Iekārtā ir iebūvēts papildus gaisa sildītājs, kurš pieslēdzās tikai gadījumā, kad gaisa temperatūra nokrīt zemāk par iestatīto.  Tas tiek pieslēgts tieši pie ūdens padeves un uzstādīts uz gaisa apstrādes iekārtas izvada vai starp gaisa vada kanāliem.  


Darbības princips:

Mitrinātājs jāuzstāda uz pieplūdes kanāla gaisa vada pēc gaisa apstrādes iekārtas. Ja pieplūdes gaisa mitrums ir zemāks kā iestatīts kontrolierī, tiek uzsākta gaisa mitrināšana. Gaisa apstrādes iekārta uzsilda ienākošo āra gaisu, kā rezultātā relatīvais gaisa mitrums samazinās, sausais gaiss nonāk HomEvap, kas izmantojot ūdens iztvaikošanas principu, paaugstina mitrumu līdz kontrolierī iestatītajai vērtībai. Ņemot vērā Molljē diagrammas entalpijas līniju, gaiss tomēr atdziest un ir nepieciešama gaisa temperatūras kompensēšana. Tikai gadījumos kad gaisa temperatūra nokrīt zemāk par 17°C , tiek aktivizēts iebūvētais elektriskais PTC sildītājs. Šajā gadījumā maksimālā mitrināšanas jauda ir 3kg/h. Patērētā ūdens daudzumu, precīzi kontrolē ekonomiskā ūdens patēriņa programmatūra.

Lietotājam drošs:

Pateicoties patentētam, iebūvētajam LegionSafe ūdens filtram, nepastāv risks vairoties legionella baktērijām. Pirms ūdens nonāk uz mitrinātāja matricas, tas iziet cauri LegioSafe filtram, kas ēkas iedzīvotājiem to padara pilnībā droši lietojamu. Jāizmanto tikai un vienīgi saldūdens. Ja nav nepieciešamības pēc gaisa mitrināšanas, matrica ir pilnīgi sausa. Komplektā esošais SHC80 kanāla sensors, mēra relatīvo mitrumu un temperatūru kanālā pēc mitrinātāja. Sensors garantē vislabāko efektivitāti un drošu darbību, lai kanālā aiz mitrinātāja neveidotos kondensāts.

Iebūvētajam elektriskajam PTC gaisa sildītājam ir vairākas aizsardzības:

1. Mehāniskā drošības aizsardzība, kas nodrošina, ka gaisa sildītājs nepatērē vairāk elektroenerģijas  pēc maksimālās temperatūras 85°C sasniegšanas.

2. Aprīkots ar papildus temperatūras sensoru, kas izslēdz gaisa sildītāju pie pārāk augstas temperatūras.


Priekšrocības:
 • Legionella drošs
 • Kluss
 • Darbojās pilnībā automātiski

Mitrinātāja komplektācijā ietilpst: 

 • Bezvadu sienas kontrolieris 
 • Mitruma sensors 
 • El. gaisa sildītājs
 • Legionella filtrs 
 • Elektrības vads ar kontaktdakšu (1m)

Veselīgs iekštelpu klimats

Sauss gaiss izraisa ne vien sliktu pašsajūtu, bet negatīvi ietekmē arī ģimenes veselību kopumā. Elpošanas traucējumi, rīkles, deguna gļotādu un acu sausums, kairinājums un miega traucējumi ir tikai dažas no pazemināta gaisa mitruma izraisītām veselības problēmām. Tāpat pārlieku sausa gaisa elpošana ikdienā provocē alerģiskas reakcijas, astmas un citu elpošanas traucējumu attīstību. Tā kā sausā gaisā vieglāk ceļo baktērijas un vīrusi, uzturoties telpās ar sausu gaisu, palielinās arī elpceļu infekciju varbūtība. Gaisa mitruma līmenim telpās ir jābūt no 40% līdz 60% robežās – šāds optimāls mitruma līmenis ne vien samazina sausa gaisa izraisītas veselības problēmas, bet arī novērš baktēriju un pelējuma rašanos.


Komfortabls iekštelpu klimats

Relatīvais mitrums un temperatūra būtiski ietekmē viens otru. Jo sausāks gaiss, jo vēsāks tas var šķist, jo āda izžūst. Ja RH ir patīkamā līmenī, Jūs  jutīsieties ērtāk un gaisa temperatūra varēsiet iestatīt zemāku. Sausa gaisa ietekmē cieš ne tikai cilvēki, bet arī mēbeles un mājas konstrukcijas. Zemā mitruma līmenī izžūst koksne, tādējādi radot plaisas mēbelēs, grīdā, kāpnēs vai kollonās.  Arī mūzikas instrumentus, gleznas un grāmatas sausais gaiss nesaudzē - tie zaudē formu un skaņojumu, plaisā, gleznas un grāmatas kļūst trauslākas. Uzlabojiet komfortu savā mājoklī ar efektīvu gaisa mitrinātāju!


Montāžas shēma:


TEHNISKIE DATI:

Izmēri (LxWxH): 258 x 344 x 335 mm
Mitrināšanas kapacitāte: 0 - 4 l
Elektroenerģijas patēriņš: 20 VA (ar aktīvu El. sildītāju 900 VA)
MAX ūdens patēriņš: 5 l/h
Ūdens padeves pieslēgums: 3/4 iekšējā vītne ar savienojumu 4 mm
Ūdens drenāžas pieslēgums: 15 mm šļūtenes ar uzmavu 50 cm
MAX gaisa caurplūde: 600 m3/h
Kanāla pieslēguma diametrs: Ø 200 mm

PRODUKTA BROŠŪRA

UZSTĀDĪŠANAS INSTRUKCIJA

TEHNISKĀ SPECIFIKĀCIJA


 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
Slikts Labs
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.