IZVĒLNE
PREČU GROZS

Iebūvējams ģipša difuzors KVADRO Ø125 mm

Iebūvējams ģipša difuzors KVADRO Ø125 mm
Iebūvējams ģipša difuzors KVADRO Ø125 mm
Iebūvējams ģipša difuzors KVADRO Ø125 mm
-10 %
Iebūvējams ģipša difuzors KVADRO Ø125 mm
Iebūvējams ģipša difuzors KVADRO Ø125 mm
Iebūvējams ģipša difuzors KVADRO Ø125 mm
Iebūvējams ģipša difuzors KVADRO Ø125 mm
Piedāvājums beigsies pēc:
Day
Hour
Min
Sec
Cena ar atlaidi: 
52.02€
Cena ar PVN: 
57.80€
Bez PVN: 42.99€
  • Pieejamība: Ir noliktavā
  • Preces kods: KVADRO Ø125 mm
  • Svars: 3.10kg

Dizaina sērijas bezrāmja iebūvējamie difuzori ERGOVENT. Stilīgi un līdz sīkākajai detaļai pārdomāti. Ražoti no kvalitatīva ģipša. 

ERGOVENT - Tas ir “pēdējais modes kliedziens!” Tas ir lielisks risinājums, kā atšķirties no ierastajiem rāmju gaisa difuzoriem. Tie ne tikai lieliski pilda difuzora funkcijas, bet vienlaikus kalpo arī kā stilīga griestu detaļa, piešķirot mājoklim modernu un estētisku izskatu!

 

    

 

KĀPĒC IZVĒLĒTIES ERGOVENT ĢIPŠA DIFUZORU?

 

Speciālisti izvēlas ERGOVENT pārliecinošu tehnisko parametru, skaidrās un ātras uzstādīšanas dēļ. Gala klienti bauda nevainojamu izskatu, klusu un drošu darbību un vieglu apkopi!

 

Uzticami turētāji

Vāciņu stingri notur uzticami magnētiski turētāji, nevis skrūvju galviņas

Iebūvēti trokšņu slāpētāji

Jaunie Rondo ir ar iebūvētiem gaisa plūsmas regulētājiem/ trokšņu slāpētājiem

Ērta montāža

Vienkārša un ērta montāža. Piemēroti 1 vai 2 ģipša kārtām

Strādā ārkārtīgi klusi

Pateicoties aerodinamikas uzlabojumiem, difuzorā ir mazāk virpuļu un mazāka pretestība

Krāsu integritāte

Difuzors ir krāsojams ar griestu krāsu. Griesti izskatīsies nevainojami, lai arī kādu krāsu izvēlēsieties

Nav redzami savienojumi

Ģipša korpuss tiek lieliski piešpaktelēts pie griestiem, nekādi savienojumi nav redzami

 

AUGSTA ĢIPŠA KVALITĀTE                                           

ERGOVENT ģipša korpuss ir izturīgs un viengabalains. Stiprinājuma elementi ir ielieti korpusā, nekas netiek urbts un nekas netiek pie tā līmēts. Difuzoru liešanas laikā tiek likvidēti vissīkākie gaisa burbulīši, ģipša virsma ir gluda un balta kā sniegs. 

UZTICAMS VĀKA STIPRINĀJUMS
 
Centrālais vāks ir smags, un ne visiem ražotājiem ir izdevies pienācīgi atrisināt tā stiprināšanu. ERGOVENT difuzorā šo vāku tur magnētiski turētāji, nevis skrūvju galvas, kas pielīp pie magnētiem. Visa magnētu virsma piekļaujas magnetizētajām nerūsējošā tērauda detaļām vākā un notur to patiešām uzticami. Tā kā vākā nav magnētu, neveidojas arī magnētiskais lauks, kas pievelk putekļus.
 
 
VIENKĀRŠA UN ĒRTA MONTĀŽA
 
ERGOVENT ģipša difuzors ir vienīgais iebūvētais difuzors, kas ir viegli montējams arī tad, ja griesti jau ir ierīkoti, bet pievienot vajag pie stingra gaisa vada. Montējams ģipškartona griestos, špaktelējams un pilnībā krāsojams ar tādu pašu griestu krāsu. Griestos paliks tikai estētiska gredzena formas atvere gaisa plūsmai. Difuzors ir stiprināms ar pašvītņgriezes skrūvēm tieši pie ģipškartona plāksnes. Stiprinājuma elementi ir regulējami un vienā mirklī pielāgojami vienam vai diviem ģipškartona slāņiem (ja nepieciešams, arī jebkuram nestandarta biezumam).

Difuzori ir piemēroti visiem Pieslēguma veidiem. Tos var pievienot:

1) Ar difuzora kārbu

2) Tieši pie gaisa vada

LIELISKA AERODINAMIKA

Projektēšanas laikā palīgā nāca KTU zinātnieki, kas ar datoru modelēja difuzora darbību. Lai panāktu labākās aerodinamiskās īpašības, ir izmēģinātas vairākas ģeometriskas izmaiņas. Tostarp īpašais “vēderiņš” vāka iekšpusē, kas efektīvi mazina gaisa virpuļus difuzora iekšienē. Ievērojami samazināta arī pretestība gaisa plūsmai un trokšņu līmenis. 

ĻOTI ZEMS TROKŠŅU LĪMENIS

Ģipsim ir ne tikai antistatiskas (pie tā nelīp putekļi), bet arī akustiskas īpašības. Daļa skaņu, kas “atsitas” pret ģipša virsmu, tiek absorbētas. ERGOVENT difuzora aerodinamiskie uzlabojumi vēl vairāk mazina pretestību gaisa plūsmai. Ņemot vērā visu minēto, var droši apgalvot, ka šis difuzors darbojas klusāk nekā jebkurš metāla difuzors. Vienkāršāk sakot, difuzora darbība klusas istabas vidē faktiski nav jūtama (protams, ja papildu troksni nerada gaisa vadu sistēma).

NEKĀDU NETĪRUMU PIE GRIESTIEM

Parasti virs apmetuma montētajos difuzoros gaisa plūsma ir virzīta uz griestiem. Tāpēc pie griestiem ap tiem bieži var redzēt netīrumu uzkrājumus. Iebūvētā difuzora gaisa plūsma tiek virzīta tieši uz leju un nekad neskar griestus. Griesti ap difuzoru vienmēr ir tīri. Ir iespējami netīrumi tikai difuzora iekšpusē, kas ir neredzamā zona. Atverot vāku, var veikt apkopi.

IZMĒRI:


MONTĀŽAS INSTRUKCIJA


 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
Slikts Labs
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.