IZVĒLNE
PREČU GROZS

Uz sienas stiprināmas

Decentralizēta ventilācijas iekārta FLOW EASY Decentralizēta ventilācijas iekārta FLOW EASY
JAUNUMS -5 %
Pieejamība: 1-2 nedēļu laikā
FLOW EASY FLOW EASY ir pie sienas stiprināma divu plūsmu decentralizēta rekuperācijas iekārta,  kas lieliski paredzēta uzstādīšanai jau apdzīvotās telpās, kur nav iespējams izbūvēt centralizēto ventilācijas sistēmu. Iekārta ir kompakta izmēros, klusa darbībā un pateicoties diviem piesl..
707.92€ 745.18€
Bez PVN: 585.06€
Decentralizēta ventilācijas iekārta FLOW EASY-UV Decentralizēta ventilācijas iekārta FLOW EASY-UV
JAUNUMS -5 %
Pieejamība: 1-2 nedēļu laikā
FLOW EASY UV – ar iebūvētu UV lampu (bez ozona). FLOW EASY UV –  ir pie sienas stiprināma divu plūsmu decentralizēta rekuperācijas iekārta ar UV tehnoloģiju.  Iekārta ir kompakta izmēros, klusa darbībā un pateicoties diviem pieslēgumiem un F7+G4 filtriem, telpā tiek nodrošināta vienlaicīga f..
893.96€ 941.00€
Bez PVN: 738.81€
Decentralizēta ventilācijas iekārta FLOW PLUS Decentralizēta ventilācijas iekārta FLOW PLUS
JAUNUMS -5 %
Pieejamība: 1-2 nedēļu laikā
  FLOW PLUS – ar iebūvētu mitruma sensoru, vadība caur Air Guard App. FLOW PLUS ir pie sienas stiprināma divu plūsmu decentralizēta rekuperācijas iekārta ar augstas veiktspējas gaisa filtrāciju, higrometrisko sensoru mitruma kontrolei un Free Cooling dzesēšanas funkciju. Iekārta ir kompak..
905.46€ 953.10€
Bez PVN: 748.31€
Decentralizēta ventilācijas iekārta FLOW ELITE Decentralizēta ventilācijas iekārta FLOW ELITE
JAUNUMS -5 %
Pieejamība: 1-2 nedēļu laikā
FLOW ELITE – ar iebūvētiem mitruma, CO2 un GOS sensoriem, LED apgaismojumu, vadība caur Air Guard App. FLOW ELITE ir augstākās kvalitātes, inteliģenta, pie sienas stiprināma divu plūsmu decentralizēta rekuperācijas iekārta ar progresīvām tehnoloģijām: mitruma sensoru, CO2 un GOS sensoru, Color ..
1251.83€ 1317.71€
Bez PVN: 1034.57€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.