IZVĒLNE
PREČU GROZS

reQnet: Pastāvīgas plūsmas modulis

reQnet: Pastāvīgas plūsmas modulis
reQnet: Pastāvīgas plūsmas modulis
Cena ar PVN: 
234.01€
Bez PVN: 193.40€
  • Pieejamība: 2-3 nedēļu laikā
  • Preces kods: Pastāvīgas plūsmas modulis

ReQnet pastāvīgas plūsmas modulis ļauj automātiski līdzsvarot pieplūdes un nosūces gaisa plūsmas. Paredzēts pašmontāžai vadības paneļa iekšpusē.

Modulis ļauj automātiski sabalansēt ventilācijas sistēmu rekuperatora darbības laikā, pielāgojot ventilatoru darbību pašreizējai pretestībai, kas atrodas ventilācijas sistēmas pieplūdes un nosūces pusē. Pēc pieslēgšanas un aktivizēšanas, ir iespējams redzēt iekārtas pašreizējo darbību “m³/h”.

Kāpēc gaisa plūsmas vienmēr ir atšķirīgas?

Ņemot vērā atšķirīgo pieplūdes un nosūces gaisa vadu sistēmu izbūvi, plūsmas pretestības vienmēr atšķirsies. Filtru piesārņotības pakāpe, rekuperatora iespējamā piesārņotība, kā arī pretvējš, kas var iepūst gaisa vados caur ieplūdes / izplūdes restēm, var radīt atšķirīgu gaisa plūsmu pretestību.

Ja gaisa plūsma nav līdzsvarota, var rasties divi gadījumi:

1) Ja pieplūdes gaisa plūsma būs augstāka par nosūces gaisu, tas izraisīs ēkā pārspiedienu. Tas ziemas periodā pasliktina rekuperatora siltuma atgūšanas efektivitāti, jo tajā ieplūst vairāk vēsa gaisa, nekā tajā brīdī tiek nosūkts siltais nosūces gaiss. Turklāt pārspiediens “izspiež” silto ēkas gaisu caur spraugām mājā
2) Ja nosūces gaisa plūsma būs lielāka par pieplūdes gaisu, tas izraisīs ēkā negatīvu spiedienu. Tā rezultātā caur spraugām mājā ieplūdīs auksts, nefiltrēts ārējais gaiss, kas novedīs pie telpu atdzišanas un apkures pieprasījuma palielināšanās

Ko dod līdzsvarota gaisa plūsma?

Pastāvīgās gaisa plūsmas modulis galvenokārt paredzēts enerģijas taupīšanai, jo gaisa plūsmas tiek līdzsvarotas, kas veicina iekārtas korektu darbību ar maksimāli augstu rekuperatora lietderību, tādejādi  samazinot enerģijas pieprasījumu mājas apkurei.

Ko dara SP (pastāvīgas plūsmas) modulis?

Modulis mēra faktisko sistēmas spiedienu pieplūdes un nosūces pusē, mainot ventilatoru darbības parametrus tā, lai pieplūdes un nosūces gaisa daudzums attiecīgajā brīdī būtu vienāds. Tādu precizitāti kādu nodrošina šis modulis, nevar panākt ar manuālu parametru pielāgošanu.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
Slikts Labs
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.