IZVĒLNE
PREČU GROZS

Antismoga izolēta filtra kaste M5/F9 iZZi SF (līdz 550 m3/h) ar filtru komplektu

Antismoga izolēta filtra kaste M5/F9 iZZi SF (līdz 550 m3/h) ar filtru komplektu
Antismoga izolēta filtra kaste M5/F9 iZZi SF (līdz 550 m3/h) ar filtru komplektu
Antismoga izolēta filtra kaste M5/F9 iZZi SF (līdz 550 m3/h) ar filtru komplektu
Antismoga izolēta filtra kaste M5/F9 iZZi SF (līdz 550 m3/h) ar filtru komplektu
Antismoga izolēta filtra kaste M5/F9 iZZi SF (līdz 550 m3/h) ar filtru komplektu
Antismoga izolēta filtra kaste M5/F9 iZZi SF (līdz 550 m3/h) ar filtru komplektu
Antismoga izolēta filtra kaste M5/F9 iZZi SF (līdz 550 m3/h) ar filtru komplektu
Cena ar PVN: 
310.00€
Bez PVN: 256.20€
  • Pieejamība: 1-2 nedēļu laikā
  • Preces kods: iZZi SF 200
  • Svars: 8.00kg
  • Izmēri: 375.00mm x 412.00mm x 380.00mm

iZZi SF200 – Antismoga izolēta filtra kaste ar filtru komplektu M5/F9 (līdz 550 m3/h)


Antismoga filtru kastes ar M5 un F9 filtriem, kas paredzēta rekuperācijas iekārtām. Tos izmanto ieplūstošā svaigā gaisa filtrēšanai no īpaši smalkām daļiņām PM10, PM2,5 un PM1, kas ir visbīstamākās cilvēkiem. Tiek piedāvāti divās versijās – iekārtām ar jaudu līdz 250 m3/h un līdz 550 m3/h. Paredzēts lietošanai privātmāju instalācijās.


iZZi SF filtru kastes tika izveidotas efektīvai aizsardzībai pret smogu.

Ar kasešu tipa filtriem tiek nodrošināta divpakāpju filtrēšana, ieskaitot F9 klases smalko filtru, kas garantē līdz 83% mazāko smoga daļiņu PM1 aizturi , t.i., kuru izmērs ir mazāks par 1 mikrometru. Šīs daļiņas ir visbīstamākās mūsu organismam, jo ​​iekļūstot plaušās tās nonāk tieši asinsritē un izplatās iekšējos orgānos. Lielākā daļa tirgū pieejamo "pretsmoga" filtru mūs pasargā tikai no lielākām PM10 un PM 2,5 daļiņām.


iZZi SF 160 vai 200 filtru kastē tiek iekļaut viens BEZMAKSAS filtru komplekts: M5 (priekšfiltrs) un F9 (pretsmoga)!

Smogs ir piesārņots gaiss, kas veidojas, sajaucoties dūmiem, miglai un kaitīgām vielām, kas atrodas automašīnu, rūpniecības un ogļu dedzināšanas izplūdes gāzēs. Smogs ir bīstams veselībai, jo satur toksiskas vielas, piemēram, slāpekļa oksīdus un sēra dioksīdu, kas var izraisīt astmu, elpceļu, sirds un asinsvadu slimības. Dažās pilsētās smogs ir īpaši nopietna problēma, taču tas var rasties visur, kur ir augsts gaisa piesārņojums.

iZZi SF 200 divpakāpju filtrēšanas procesā tiek aizturētas vairāk nekā 80% smalkāko PM1 smoga daļiņu, kas ir īpaši kaitīgas mūsu organismam, jo ​​caur plaušām var iekļūt tieši asinsritē, izplatoties mūsu organismā un kaitējot dažādiem iekšējiem orgāniem. Filtrēšanas process ir balstīts uz divu kasešu filtru izmantošanu, tostarp smalko pretsmoga F9 klases filtru, kas ir atbildīgs par smalko PM1 daļiņu aizturi. Diemžēl lielākā daļa tirgū pieejamo pretsmoga filtru nodrošina aizsardzību tikai pret lielākām PM10 un PM2,5 daļiņām, kas praksē ir pārāk zema aizsardzība.

F9 pretsmoga filtrus ieteicams lietot tikai ziemas sezonā, kad gaisa piesārņojums ir augsts, savukārt F7 pretputekļu filtrus, pavasarī alergēnu augu ziedēšanas laikā. F9 un F7 filtri jāmaina vismaz reizi sezonā, bet M5 filtrs ik pēc 6–8 mēnešiem. Netīri filtri palielina gaisa pretestību.

Tikai pārbaudīti un pareizi izvēlēti filtri spēj garantēt augstāko pieplūdes gaisa kvalitāti jūsu mājoklī. ReQnet filtru kastēs un rekuperatoros tiek izmantoti tikai labākās kvalitātes kasešu filtri, kuriem ir ļoti liela filtrēšanas virsma. Tie nodrošina zemu gaisa plūsmas pretestību un augstu putekļu ietilpību, tas savukārt palielina to kalpošanas laiku.

Jaunums!
F7 pretputekšņu filtri ir pieejami arī iZZi SF filtru kastēm - tiek izmantoti paaugstinātas alergēnu aktivitātes periodos (pavasarī un vasarā) - ideāli piemēroti alerģijas slimniekiem . Tas aizstāj ziemā uzstādīto F9 filtru. F7 ziedputekšņu filtrs ir uzstādīts kastē kopā ar M5 priekšfiltru.

Salīdzinot ar iepriekšējo SF 200 filtru kastes versiju, SF 200 NEW pretsmoga filtrācijas kastē ir iebūvēta papildu kabata priekšsildītājam, kas paredzēts priekš iZZi sērijas rekuperatoriem.

Iespēja papildināt ar elektrisko priekšsildītāju (paredzēts iZZi sērijas rekuperatoriem), kas ietver kabeļu instalāciju un pievienojumu.

 


 

Kastes var darboties ar lielāko daļu tirgū pieejamo siltuma rekuperācijas iekārtu.*

* Ļoti svarīgi ir ņemt vērā papildu gaisa pretestību (skat. tabulu zemāk), ko rada filtra kaste un tajā uzstādītie filtri. Ja rekuperatoram nav automātiskās gaisa plūsmas kontroles, gaisa padeve ir manuāli jāregulē attiecībā pret izplūdes gaisa plūsmu ventilācijas sistēmā.

UZMANĪBU! Filtru kastes uzstādīšana sistēmās, kas aprīkotas ar iekārtām vadībai ar spiediena sensoriem un tām nav rūpnīcā pielāgota papildu filtru uzstādīšana, var parādīties ziņojumi par pārsniegtajām pretestības vērtībām. Šādā situācijā ir jāsamazina ventilācijas efektivitāte.

Dažāda diametra putekļu filtrēšanas efektivitāte:

PM10 (10 μm) 96%
PM2,5 (2,5 μm) 90%
PM1 (1 μm) 83%

 

F9 pretsmoga filtrus ieteicams lietot tikai ziemas sezonā, kad ir augsts gaisa piesārņojums, bet F7 pretputekšņu filtrus alergēnu augu ziedēšanas periodā. F9 un F7 filtri jāmaina vismaz reizi sezonā, bet M5 filtrs ik pēc 3-6 mēnešiem. Netīri filtri rada papildus gaisa pretestību.

Spiediena krituma diagramma:

Statiskā spiediena kritums filtros:

Modelis Gaisa plūsma Gaisa plūsma
iZZi 200 100 m³/h 300 m³/h
Filtrs M5 (priekšfiltrs) 7 Pa 26 Pa
Filtrs M5 + F7 (pretputekšņi) 17 Pa 70 Pa
Filtrs M5 + F9 (pretsmogs) 22 Pa 90 Pa

 

Izmēri:

 


TEHNISKIE DATI:

Modelis: iZZi 200
Priekšfiltra klase: M5/ePM10 75%
Priekšfiltra laukums: 1,1 m2
Smalkā filtra klase (pretsmoga): F9* / ePM1 80%**
Smalkā filtra klase (pret ziedputekšņiem): F7* / ePM1 55%**
Smalkā filtra laukums: 1,7 m2
Maksimālā gaisa plūsma: līdz 550 m3/h
Korpusa materiāls: nerūsējošais tērauds
Iekšējā izolācija: 30 mm putas
Savienojuma diametrs: Ø200 mm
Filtra izmērs: 350x300x40mm

* saskaņā ar EN779
** saskaņā ar ISO 16890

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
Slikts Labs
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.