IZVĒLNE
PREČU GROZS

Trokšņa slāpētājs/gaisa plūsmas regulators Ø125 mm

Trokšņa slāpētājs/gaisa plūsmas regulators Ø125 mm
Trokšņa slāpētājs/gaisa plūsmas regulators Ø125 mm
Cena ar PVN: 
7.14€
Bez PVN: 5.90€
  • Pieejamība: Ir noliktavā
  • Preces kods: PE-FLEX® plūsmas regulators/trokšņa slāpētājs Ø125 mm
  • Svars: 0.01kg

PE-FLEX® gaisa plūsmas regulators - trokšņa slāpētājs ir paredzēts izmantošanai apaļajos ventilācijas kanālos un tiek uzstādīts tieši pirms difuzora. To var izmantot gan pieplūdes, gan nosūces kanālos. To izmanto vienmērīgai gaisa plūsmas regulēšanai un ventilācijas sistēmu trokšņa slāpēšanai. Tas ir īpaši noderīgi situācijās, kad gaisa plūsma noteiktā punktā ir pārāk augsta un difuzora regulēšana nav iespējama, vai rada lielu troksni.

Uzbūve un darbība

Tas sastāv no diviem putu diskiem:

  • PUR akustiskās poliuretāna putas, kurām piemīt lieliskas trokšņu slāpējošas īpašibas
  • Regulēšošā plāksne, kas izgatavota no cieta polietilēna PE putām

PE putu plāksnes izmantošana aizsargā slāpējošā elementa virsmu pret netīrumu un mitruma uzsūkšanos. Tā nodrošina ērtu un vienmērīgu gaisa plūsmas regulēšanu bez nepieciešamības noņemt aizbīdni no ventilācijas kanāla.

Kā plūsmas regulators

PE-FLEX elementi tiek izmantoti trokšņu slāpēšanai un gaisa plūsmas regulēšanai ventilācijas sistēmās. Tie tiek uzstādīti kanālā starp pieplūdes difuzora kārbu un pieplūdes/ nosūces dekoratīvo difuzoru. Tas ir izgatavots no īpašām plastmasas akustiskajām putām ar ļoti augstām amortizācijas īpašībām.

Kā trokšņa slāpētājs

PE-FLEX elements ir izgatavots no izturīgām, elastīgām un akustiskām putām ar atvērtu šūnu struktūru. Materiāla struktūra un tā optimālais blīvums, nodrošina teicamu trokšņu absorbēšanu.

Regulēšana

Gaisa plūsma tiek regulēta vienkāršā un ātrā veidā - nepieciešams tikai pagriezt apakšējo gredzenu pareizajā pozīcijā, atverot vai aizverot atvērtā tipa ovālās šūnas. Ja vēlaties iegūt maksimālo gaisa plūsmu, aizbīdnis ir aprīkots ar papildu caurumiem, ko lietotājs var viegli noņemt.

Ieguvumi:

  • lieliskas akustiskās īpašības
  • viegli salikt un regulēt
  • augstas kvalitātes materiāli
  • instalācijas skaņas izolācijas iespēja

Izmēri:

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
Slikts Labs
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.