IZVĒLNE
PREČU GROZS

Rekuperators NILAN Combi 302 Polar / grīdas montāža

Rekuperators NILAN Combi 302 Polar / grīdas montāža
Rekuperators NILAN Combi 302 Polar / grīdas montāža
Rekuperators NILAN Combi 302 Polar / grīdas montāža
Rekuperators NILAN Combi 302 Polar / grīdas montāža
Rekuperators NILAN Combi 302 Polar / grīdas montāža
Cena ar PVN: 
7120.85€
Bez PVN: 5885.00€
  • Pieejamība: 4 nedēļu laikā
  • Preces kods: Combi 302 Polar
  • Svars: 83.00kg

 

NILAN Combi 302 Polar ventilācijas iekārta ar siltuma atgūšanu, ko parasti izmanto vienas ģimenes mājokļos.

Lielāko daļu laika siltuma atgūšanas process notiek, izmantojot augstas efektivitātes pretplūsmas siltummaini, kas nodrošina 85 - 95% siltuma atgūšanu. Iekārta ir aprīkota arī ar gaiss-gaiss siltumsūkni, kas var sildīt pieplūdes gaisu, kad mājoklim nepieciešama apkure. Dažās zema enerģijas patēriņa mājās Combi 302 Polar ir galvenais siltuma avots, taču tas var vadīt arī ārējos papildu siltuma avotus, piemēram, elektriskos radiatorus.

Siltumsūknim ir reversīvs dzesēšanas kontūrs, un tāpēc, ja nepieciešams vasarā, tas var arī atdzesēt pieplūdes gaisu līdz pat 14 ºC. Combi 302 Polar nav salīdzināms ar gaisa kondicionieri. Iekārtas dzesēšanas efekts nav tik būtisks, kas ir saistīts ar tās zemo gaisa apmaiņas līmeni apm. 0,5 reizes stundā. Bet, kad āra gaiss ir atdzisis, tas kondensējas, un vēsāks gaiss, kas tiek ievests mājoklī, ir mazāk mitrs. Zems gaisa mitrums ļauj vieglāk tikt galā ar augstu iekštelpu temperatūru. Tāpēc mēs to saucam par "komforta dzesēšanu".

Combi 302 Polar bieži tiek uzstādīts neizmantotos bēniņos, lai tas neaizņemtu vietu saimniecības telpā. Novietojot to bēniņos, ir viegli bloķēt potenciālo troksni no iekārtas un novērst tā iekļūšanu mājoklī.

Gaisa ražības lielumus skatīt iekārtas tehniskajos datos.


NILAN aplikācija – kontrolējiet ventilāciju un siltumsūkni tieši no mobilā tālruņa

Nilan ir izstrādājis aplikāciju ar lieliskām iespējām, kur lietotājs var vadīt ventilāciju un siltumsūkni tieši no mobilā tālruņa. Lietotne ir intuitīva, viegli un droši lietojama, un tā ļauj lietotājam, piemēram, iestatīt telpas temperatūru. Izmantojot vienu un to pašu lietotni, var pieslēgt vairākas ventilācijas iekārtas, lai kontrolētu iekštelpu klimatu, gan patstāvīgajam mājoklim, gan, piemēram, brīvdienu mājai. Vienai lietotnei var pievienot vairākus lietotājus.

Combi 302 Polar ir aprīkots ar Nilan Gateway aplikācijas izvēlnēm.


CTS602 vadības sistēma

Uzlabota vadības sistēma ar daudzām iestatījumu iespējām. Vadības sistēma tiek piegādāta ar rūpnīcas noklusējuma iestatījumiem, kurus var pielāgot ekspluatācijas prasībām, lai nodrošinātu labāko iespējamo iekārtas darbību un izmantošanu.

HMI Touch panelis sniedz pārskatu par ierīces pašreizējo darbību, un tā izvēlnes struktūra ļauj ērti orientēties gan lietotājam, gan uzstādītājam. Ir iespēja galvenajam ekrānam izvēlēties starp 2 priekšējās lapas attēliem.

Ārējā komunikācija
CTS602i vadības bloks pēc noklusējuma sazinās ar Modbus RTU RS485 komunikāciju. CTS sistēmu, kas izmanto šo saziņas veidu, var viegli savienot ar ierīci.


TEHNISKIE DATI:

Ražotājs NILAN
Izcelsmes valsts Dānija
Izmērs (WxDx H) 1300 x 580 x 700 mm
Svars 83 kg
Plākšņu tipa korpuss: Alucinka tērauda plāksne, balts pulverkrāsojums RAL9016
Siltummaiņa tips Polietilentereftalāta pretplūsmas siltummainis
Ventilatora tips:  EC, nemainīgs apjoms
Filtra klase Greencycle ISO Coarse > 75% (G4)
Kompresora tips Virzuļa kompresors
Aukstuma aģents R134a
Aukstuma aģenta pildījums 700 gr
Kanāla savienojumi Ø160 mm
Kondensāta noteka PVC Ø20 x 1,5 mm
Barošanas spriegums 230V 50/60 Hz
Maks. ieeja/jauda 1,2 kW / 5,2 A
Gaidstāves jauda 3W
Hermētiskuma klase IP31
Apkārtējās vides temperatūra -20 / +40 °C
Ārēja noplūde < 1,1 % (*1)
Iekšējā noplūde < 1,8 % (*2)
Siltuma zudumu klasifikācija T2

*1 - Pie ± 250 Pa un 300 m3/h atbilstoši EN 13141-7.

*2 - Pie ± 100 Pa un 300 m3/h atbilstoši EN 13141-7.


Izmēru rasējums Combi 302 Polar

Visi izmēri norādīti mm

Savienojumi:

  1. Svaigs gaiss
  2. Pieplūdes gaiss
  3. Nosūces gaiss
  4. Izvades gaiss
  5. Kondensāta novadīšana
  6. Elektrības padeve

Uzstādīšana

UZMANĪBU! Uzstādot ierīci, vienmēr jāņem vērā turpmākie pakalpojumi un apkope. Ierīces priekšā ieteicams atstāt vismaz 60 cm brīvas vietas. Filtriem ir jābūt viegli nomaināmiem un jābūt iespējai ērti nomainīt arī, piemēram, ventilatorus un citas rezerves daļas.

UZMANĪBU! Ierīcei jābūt līdzenai, lai nodrošinātu pareizu novadīšanu no kondensāta paplātes.

Ierīce rada nelielu troksni un vājas vibrācijas, tomēr jāņem vērā iespējamās vibrācijas, kas var izplatīties no iekārtas uz atsevišķām ēkas daļām. Tāpēc, lai atdalītu iekārtu no tās pamata, ieteicams zem iekārtas uzstādīt vibrācijas slāpētājus. Jābūt apmēram 10 mm attālumā no citām ēkas sastāvdaļām un pastāvīgajām ķermeņiem.


Kondensāta noteka

UZMANĪBU! Savienojumā ar kondensāta noteci OBLIGĀTI jāuzstāda ūdens uztvērējs, lai nodrošinātu kondensāta ūdens aizplūšanu. Ja uzstādāt ierīci ārpus klimata ekrāna, ir svarīgi izmantot sildīšanas kabeli, lai novērstu kondensāta noteces apledošanos. Iekārtas aizsardzība pret salu ir uzstādītāja atbildība.


SKATĪT ZEMĀK SAISTĪTOS PRODUKTUS!


PRODUKTA DATI


 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
Slikts Labs
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.