IZVĒLNE
PREČU GROZS

INOVENT: Kustības sensors

INOVENT: Kustības sensors
INOVENT: Kustības sensors
Cena ar PVN: 
336.84€
Bez PVN: 278.38€
 • Pieejamība: Ir noliktavā
 • Preces kods: Motion sensor
 • Svars: 0.54kg

Kustības detektors ir īpaši izstrādāts uzstādīšanai telpās vai ārpus tām. Atjautīgais interjera dizains vienkāršo elektroinstalāciju un nodrošina stingrāku blīvējumu. Papildus inteliģentajam interjera dizainam, pievilcīgais ārējais dizains ir pieskaņots dzīvojamo telpu interjeram.

Pateicoties kustības sensoram, iekārta netiek ekspluatēta bez pielietojuma - tā palielina gaisa ražību tikai tajā brīdī, kad telpā tiek konstatēta kustība. Piem: iekārta pēc noklusējuma darbojās uz 30% jaudas un brīdī kad telpā tiek fiksēta kustība, iekārtas gaisa ražība tiek palielināta līdz iepriekš kontrolierī iestatītajai vērtībai.

Teicams tehniskais risinājums kā sabiedriskajās telpās - birojos, veikalos, skolās, bērnudārzos, tā arī privātmājās un dzīvokļos.

Kompletācijā ietilpst:

 • Kustības sensors 2VDC, LX 402 - 1 gab
 • Pārveidotājs 230 VAC/12 VDC, 1A – 1 gab
 • Melns DIN speaker plug* - 1 gab
 • Lietotāja rokasgrāmata - 1 gab

Kustības sensora pieslēgšana gaisa apstrādes iekārtai:

 1. Uzstādiet CO2 sensoru nepieciešamajā vietā, nofiksējot to ar 4 skrūvēm (nav iekļautas komplektā)
 2. Nepieciešams uzstādīt 4 dzīslu kabeli no CO2 sensora līdz iekārtai (nav iekļauts komplektā)
 3. Izmantojiet 2 vadus barošanai 12 DC un pārējos 2 vadus signālam NO
 4. Izņemiet 230 V maiņstrāvas/12 V līdzstrāvas pārveidotāju no kastes un pievienojiet to sensoram uz savienojumiem, kas apzīmēti ar + un -, izmantojot 4 vadu kabeli caur 2 vadiem. Pievērsiet uzmanību pareizai polaritātei.
 5. Atlikušie 2 signāla NO vadi pievienojas gaisa apstrādes iekārtai pie savienojuma, kas apzīmēts ar D2 caur DIM savienotāju * (iekļauts komplektā, skatiet attēlu zemāk) un kustības sensora iekšpusē 2. punktā COM un 3 NO.

 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
Slikts Labs
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.